BIRGECE.AZ
BIRGECE.AZ - N=1 Brend Əyləncə və Tanışlıq Saytı!
England - Premier League
[FT]
West Ham United
2 - 2
Liverpool
[FT]
Fulham
1 - 1
Crystal Palace
[FT]
Manchester Unit
1 - 1
Burnley
[FT]
Newcastle Unite
5 - 1
Sheffield Unite
[FT]
Wolverhampton W
2 - 1
Luton Town
[9']
Everton
0 - 0
Brentford
[19:00]
Aston Villa - Chelsea
France - Ligue 1
[19:00]
PSG - Le Havre
Germany - Bundesliga
[FT]
Bayern Munich
2 - 1
Eintracht Frank
[FT]
RB Leipzig
4 - 1
Borussia Dortmu
[FT]
Freiburg
1 - 2
Wolfsburg
[FT]
Augsburg
0 - 3
Werder Bremen
[9']
Bayer Leverkuse
0 - 0
Stuttgart
Italy - Serie A
[FT]
Lecce
1 - 1
Monza
[38']
Juventus
0 - 0
Milan
[18:45]
Lazio - Hellas Verona
Spain - La Liga
[FT]
Las Palmas
0 - 2
Girona
[FT]
Almeria
1 - 3
Getafe
[9']
Deportivo Alavé
0 - 0
Celta de Vigo
[19:00]
Atletico Madrid - Athletic Club
Albania - Superliga
[36']
Dinamo City
0 - 0
Laçi
[37']
Skënderbeu Korç
1 - 0
Erzeni Shijak
Algeria - Ligue 1
[78']
ASO Chlef
2 - 1
NC Magra
[74']
Ben Aknoun
1 - 1
Kabylie
[19:00]
MC Alger - Paradou AC
Angola - Girabola
[14:00]
Recreativo do L - Sagrada Esperan
[FT]
Desportivo Lund
1 - 1
Petro de Luanda
[FT]
Interclube
4 - 1
União de Malanj
[15:00]
Desportivo Huíl - Bravos do Maqui
Argentina - Prim B Nacional
[17:30]
Tristán Suárez - Estudiantes Cas
[18:30]
Almagro - Almirante Brown
[19:35]
Patronato - Talleres Remedi
[21:00]
Nueva Chicago - Mitre Santiago
[21:40]
Agropecuario - San Martín Tucu
[23:40]
Defensores de B - Atlanta
Argentina - Prim B Metro
[FT]
Excursionistas
3 - 1
Deportivo Merlo
[18:30]
San Martín Burz - Cañuelas
[18:30]
UAI Urquiza - Los Andes
[18:30]
Dock Sud - Fénix
[18:30]
Villa San Carlo - Deportivo Armen
[18:30]
Sportivo Italia - Comunicaciones
[18:30]
Argentino Merlo - Liniers
[23:05]
Colegiales - Midland
Armenia - Premier League
[FT]
West Armenia
0 - 1
Ararat-Armenia
[75']
Shirak
1 - 0
Noah
Australia - Victoria NPL
[FT]
Avondale United
0 - 1
Green Gully
[FT]
Moreland City
2 - 3
Altona Magic
[FT]
Manningham Unit
2 - 3
Dandenong City
[FT]
Dandenong Thund
3 - 0
St. Albans Sain
[FT]
Port Melbourne
2 - 3
South Melbourne
[FT]
Hume City
2 - 2
Heidelberg Unit
Australia - Queensland NPL
[FT]
Moreton City Ex
2 - 3
Gold Coast Knig
Australia - New South Wales NPL
[FT]
Marconi Stallio
4 - 0
St George Saint
[FT]
Hills Brumbies
2 - 0
St George City
Australia - South Australia NPL
[FT]
Croatia Raiders
2 - 2
Para Hills Knig
[FT]
Adelaide Comets
1 - 1
Modbury Jets
[FT]
Adelaide Olympi
4 - 3
MetroStars
Australia - Capital Territory NPL
[FT]
Cooma Tigers
3 - 1
Canberra Olympi
[FT]
O'Connor Knight
3 - 0
Yoogali CT
Australia - A-League
[FT]
Wellington Phoe
3 - 0
Macarthur
[FT]
Newcastle Jets
1 - 3
Central Coast M
[FT]
Melbourne Victo
3 - 4
Western Sydney
Australia - Northern NSW NPL
[FT]
Lambton Jaffas
3 - 2
Valentine
[FT]
Lake Macquarie
1 - 4
Edgeworth Eagle
[FT]
Maitland
2 - 2
Cooks Hill Unit
Austria - Regionalliga
[FT]
Bischofshofen
1 - 1
SVG Reichenau
[FT]
Kufstein
2 - 1
Imst
[FT]
Wals-Grünau
5 - 1
Wolfurt
[FT]
Ried II
2 - 2
Wolfsberger AC
[FT]
Rot-Weiß Rankwe
1 - 5
Austria Salzbur
[FT]
Röthis
1 - 1
TSV St. Johann
[FT]
Wiener Viktoria
4 - 1
Neusiedl
[80']
Silz / Mötz
2 - 0
Pinzgau Saalfel
[83']
Hohenems
0 - 1
Rheindorf Altac
[51']
Leobendorf
1 - 0
Wiener SC
[35']
Schwaz
1 - 0
Dornbirner SV
Austria - Bundesliga
[82']
Wolfsberger AC
0 - 2
Blau-Weiß Linz
[82']
WSG Tirol
0 - 0
Austria Lustena
Azerbaijan - Premyer Liqa
[14:00]
Sabah - Səbail
Bangladesh - Premier League
[FT]
Mohammedan Dhak
0 - 0
Bangladesh Poli
[FT]
Brothers Union
0 - 5
Abahani Chittag
[FT]
Bashundhara Kin
2 - 0
Sheikh Jamal
Belarus - 1. Division
[FT]
Shakhtyor Solig
1 - 3
BATE II
[FT]
Niva Dolbizno
0 - 0
Slonim
[FT]
Baranovichi
0 - 2
Lida
[FT]
Energetik-BGU
3 - 2
Belshina
Belarus - Premier League
[FT]
Isloch
2 - 0
Neman Grodno
[82']
Torpedo BelAZ
2 - 0
Smorgon
[17:15]
Dnepr Mogilev - Dinamo Minsk
Belgium - First Division A
[FT]
Mechelen
3 - 0
OH Leuven
[23']
Standard Liège
0 - 1
Sint-Truiden
[18:45]
Gent - Westerlo
Belgium - Second Division
[14:00]
Patro Eisden - Deinze
[18:00]
Zulte-Waregem - Lommel
Bosnia Herzegovina - Premier Liga
[FT]
Sloga Doboj
2 - 0
Zvijezda 09
[FT]
GOŠK Gabela
1 - 2
Željezničar
Brazil - Serie B
[FT]
Guarani SP
0 - 1
Chapecoense
[20:00]
CRB - Amazonas
[20:00]
Paysandu - Botafogo SP
[21:00]
América Mineiro - Novorizontino
Brazil - Serie C
[20:00]
Sampaio Corrêa - Figueirense
[20:00]
ABC - Náutico
[22:00]
São Bernardo - Tombense
[22:30]
Athletic Club M - Remo
Brazil - Serie D
[18:00]
Santa Cruz de N - Treze
[18:00]
Iporá - União Rondonópo
[18:30]
Avenida - Cascavel
[19:00]
Manauara - Rio Branco
[19:00]
Ríver - Águia de Marabá
[19:00]
Atlético Cearen - Potiguar Mossor
[19:00]
Sergipe - ASA
[19:00]
Petrolina - Jacuipense
[19:00]
Juazeirense - Itabaiana
[19:00]
Capital - Real Brasília
[19:00]
Democrata SL - Nova Iguaçu
[19:00]
Serra - Audax Rio
[19:00]
Inter de Limeir - Pouso Alegre
[19:00]
Patrocinense - Água Santa
[21:00]
Princesa Solimõ - São Raimundo RR
[21:00]
São José EC - Costa Rica
[21:00]
Cianorte - Hercílio Luz
[21:30]
Portuguesa RJ - Ipatinga
[22:00]
CSE - Retrô
Brazil - Serie A
[19:00]
Vasco da Gama - Criciúma
[21:30]
Cuiabá - Atlético Mineir
Bulgaria - First League
[FT]
CSKA Sofia
3 - 1
Levski Sofia
[37']
Botev Plovdiv
0 - 1
Slavia Sofia
Bulgaria - Second League
[10:15]
Spartak Varna - Montana
[14:00]
Dunav ot Ruse - Dobrudzha 1919
[14:00]
Maritsa Plovdiv - Strumska slava
[14:00]
Belasitsa - Chernomorets Ba
[14:00]
Bdin - Lovech
[14:00]
Chernomorets Bu - Ludogorets II
[14:00]
Yantra 2019 - Spartak Pleven
[14:00]
Sportist Svoge - CSKA 1948 Sofia
Chile - Copa Chile
[16:00]
Unión Compañías - Municipal Salam
[20:00]
Chimbarongo - Santiago City
Chile - Primera B
[19:00]
Deportes Santa - Deportes Antofa
[21:30]
Santiago Mornin - Universidad Con
[21:30]
Curicó Unido - Deportes Temuco
Chile - Primera División
[19:00]
Copiapó - Universidad Cat
[21:30]
Ñublense - Cobreloa
China - China League One
[FT]
Suzhou Dongwu
1 - 1
Guangzhou
[FT]
Jiangxi Lushan
1 - 2
Qingdao Red Lio
[FT]
Guangxi Pingguo
2 - 1
Foshan Nanshi
[FT]
Yunnan Yukun
1 - 1
Chongqing Tongl
China - CSL
[FT]
Shanghai Port
1 - 1
Shanghai Shenhu
Colombia - Primera B
[FT]
Barranquilla
1 - 1
Real Cundinamar
[20:00]
Bogotá - Rionegro
[20:30]
Cúcuta Deportiv - Internacional P
Costa Rica - Primera División
[Ert.]
Cartaginés - Pérez Zeledón
[21:00]
Municipal Greci - Santos de Guápi
[21:00]
Puntarenas - San Carlos
Croatia - 1. HNL
[82']
Varaždin
0 - 1
Dinamo Zagreb
[17:10]
Hajduk Split - Rudeš
Croatia - 2. HNL
[FT]
Orijent 1919
3 - 0
Croatia Zmijavc
[83']
Solin
0 - 0
Zrinski Osječko
[85']
Bijelo Brdo
1 - 0
Cibalia
Cyprus - 1. Division
[38']
Nea Salamis
0 - 1
Ethnikos Achna
Czech Republic - 3. liga
[FT]
Loko Vltavín
3 - 2
Přeštice
[FT]
Jablonec II
1 - 0
Chlumec nad Cid
[FT]
České Budějovic
1 - 3
Povltava FA
[FT]
Králův Dvůr
3 - 1
Viktoria Plzeň
[FT]
Sparta Kolín
2 - 0
Hradec Králové
[FT]
Třinec
2 - 0
Start Brno
[FT]
Pardubice II
3 - 1
Teplice II
[FT]
Baník Souš
0 - 0
Sokol Brozany
[FT]
Hodonín
0 - 1
Slovan Rosice
[FT]
Frýdek-Místek
1 - 0
Zlín II
[FT]
Uherský Brod
6 - 0
Hranice
[FT]
Frýdlant
1 - 4
Hlučín
[79']
Jiskra Domažlic
4 - 0
Bohemians 1905
[82']
Ústí nad Labem
0 - 1
Slovan Velvary
[82']
Sokol Živanice
0 - 2
Arsenal Česká L
Czech Republic - FNL
[FT]
Chrudim
6 - 3
Příbram
[FT]
Vyškov
2 - 1
Varnsdorf
[FT]
Prostějov
3 - 0
Vysočina Jihlav
[FT]
Dukla Praha
0 - 3
Sigma Olomouc I
[79']
Táborsko
1 - 0
Líšeň
[82']
Vlašim
2 - 0
Hanácká
[36']
Zbrojovka Brno
0 - 0
Opava
Denmark - 2nd Division
[FT]
FA 2000
0 - 0
Brabrand
[FT]
Middelfart
2 - 0
Roskilde
Ecuador - Liga Pro
[FT]
Deportivo Cuenc
5 - 0
Mushuc Runa
[18:00]
Universidad Cat - Cumbayá
[20:30]
Libertad - Orense
[23:00]
LDU Quito - Técnico Univers
Egypt - Premier League
[FT]
Baladiyyat Al M
0 - 3
ZED
[38']
El Gouna
0 - 0
Al Ittihad
England - Conference National
[8']
Barnet
0 - 1
Solihull Moors
England - League One
[FT]
Lincoln City
0 - 2
Portsmouth
[FT]
Barnsley
1 - 1
Northampton Tow
[FT]
Derby County
2 - 0
Carlisle United
[FT]
Exeter City
1 - 2
Oxford United
[FT]
Fleetwood Town
3 - 0
Burton Albion
[FT]
Peterborough Un
3 - 3
Bolton Wanderer
[FT]
Port Vale
0 - 0
Cambridge Unite
[FT]
Reading
3 - 2
Blackpool
[FT]
Shrewsbury Town
1 - 3
Leyton Orient
[FT]
Stevenage
2 - 1
Cheltenham Town
[FT]
Wigan Athletic
2 - 0
Bristol Rovers
[FT]
Wycombe Wandere
1 - 0
Charlton Athlet
England - Championship
[FT]
Blackburn Rover
0 - 0
Coventry City
[FT]
Bristol City
2 - 0
Rotherham Unite
[FT]
Cardiff City
1 - 4
Middlesbrough
[FT]
Huddersfield To
1 - 1
Birmingham City
[FT]
Millwall
1 - 0
Plymouth Argyle
[FT]
Sheffield Wedne
3 - 0
West Bromwich A
[FT]
Southampton
0 - 1
Stoke City
[FT]
Watford
1 - 0
Sunderland
[FT]
Norwich City
2 - 2
Swansea City
[19:00]
Hull City - Ipswich Town
England - League Two
[FT]
AFC Wimbledon
5 - 1
Walsall
[FT]
Accrington Stan
4 - 1
Tranmere Rovers
[FT]
Barrow
1 - 1
Mansfield Town
[FT]
Bradford City
4 - 1
Newport County
[FT]
Colchester Unit
1 - 1
Crewe Alexandra
[FT]
Crawley Town
2 - 0
Grimsby Town
[FT]
Forest Green Ro
1 - 0
Notts County
[FT]
Gillingham
2 - 2
Doncaster Rover
[FT]
Milton Keynes D
4 - 4
Sutton United
[FT]
Salford City
2 - 2
Harrogate Town
[FT]
Swindon Town
3 - 3
Morecambe
[FT]
Wrexham
2 - 1
Stockport Count
Estonia - Meistriliiga
[FT]
Tallinna Kalev
0 - 2
Nõmme Kalju
[FT]
Kuressaare
2 - 2
Flora
Estonia - Esiliiga A
[FT]
Laagri
5 - 0
Elva
[FT]
Viimsi
5 - 0
Paide II
[38']
FC Tallinn
0 - 0
FCI Levadia II
Finland - Kakkonen
[FT]
GBK
4 - 2
OPS
[FT]
PEPO
2 - 0
NJS
[49']
JPS
0 - 0
Kuopion Elo
[38']
JS Hercules
1 - 1
SJK Akatemia II
Finland - Ykkönen
[FT]
Jazz
6 - 1
KuPS Akatemia
[FT]
Atlantis Helsin
0 - 0
RoPS
Finland - Veikkausliiga
[FT]
Haka
1 - 1
HJK
[FT]
Lahti
0 - 1
KuPS
[48']
Oulu
0 - 0
VPS
France - Ligue 2
[FT]
Saint-Etienne
1 - 0
Caen
[17:00]
Amiens SC - Troyes
[17:00]
Ajaccio - Quevilly-Rouen
[17:00]
Annecy - Bastia
[17:00]
Pau - Guingamp
[17:00]
Valenciennes - Grenoble Foot 3
[17:00]
Laval - Bordeaux
[17:00]
Paris FC - Angers SCO
[17:00]
Concarneau - Rodez
Georgia - Erovnuli Liga
[76']
Iberia 1999
3 - 2
Torpedo Kutaisi
[36']
Dila
0 - 1
Samgurali
[17:00]
Dinamo Batumi - Gagra
Germany - 2. Bundesliga
[FT]
Paderborn
3 - 1
Elversberg
[FT]
Holstein Kiel
1 - 3
Kaiserslautern
[FT]
Eintracht Braun
0 - 4
Hamburg
[18:30]
Schalke 04 - Fortuna Dusseld
Germany - 3. Liga
[FT]
MSV Duisburg
3 - 1
Sandhausen
[FT]
Jahn Regensburg
1 - 1
Dynamo Dresden
[FT]
Saarbrücken
0 - 1
Hallescher FC
[FT]
Borussia Dortmu
2 - 2
Erzgebirge Aue
[FT]
Viktoria Köln
3 - 5
Preußen Münster
[FT]
Verl
1 - 1
Waldhof Mannhei
Germany - Regionalliga
[FT]
Hamburger SV II
3 - 2
Havelse
[FT]
Holstein Kiel I
1 - 1
St. Pauli II
[FT]
Chemnitzer FC
1 - 2
ZFC Meuselwitz
[FT]
Rot-Weiß Erfurt
5 - 2
Luckenwalde
[FT]
Hoffenheim II
1 - 1
Schott Mainz
[FT]
Koblenz
3 - 1
Kickers Offenba
[FT]
Hessen Kassel
2 - 1
Homburg
[FT]
Mainz 05 II
0 - 2
SGV Freiberg
[FT]
TSV Steinbach
2 - 0
Astoria Walldor
[FT]
Stuttgarter Kic
2 - 2
Stuttgart II
[FT]
Eintracht Frank
1 - 0
Bahlinger SC
[FT]
Rot Weiss Ahlen
2 - 2
Düren Merzenich
[FT]
Alemannia Aache
1 - 2
1. FC Bocholt
[FT]
Wiedenbrück
1 - 1
Paderborn II
[FT]
Rot-Weiß Oberha
1 - 1
Roding
[FT]
Bayern München
1 - 1
Viktoria Aschaf
[FT]
Schweinfurt
2 - 2
Aubstadt
[FT]
Nürnberg II
1 - 0
Würzburger Kick
[FT]
Schalding-Heini
1 - 2
Wacker Burghaus
[FT]
Vilzing
0 - 1
Eintracht Bambe
[FT]
Energie Cottbus
4 - 3
Lokomotive Leip
[81']
VfB Oldenburg
0 - 2
Jeddeloh
Germany - Oberliga
[FT]
BTS Neustadt
2 - 3
Woltmershausen
[FT]
Vatan Sport Bre
2 - 2
OSC Bremerhaven
[FT]
Tennis Borussia
1 - 1
Optik Rathenow
[FT]
Bordesholm
1 - 2
Union Neumünste
[FT]
Türkiye Wilhelm
1 - 1
Buchholz
[FT]
Landsberg
8 - 2
Ismaning
[FT]
Dachau
2 - 0
Heimstetten
[FT]
Backnang
0 - 0
Villingen
[FT]
CfR Pforzheim
2 - 1
Normannia Gmünd
[FT]
1860 München II
2 - 2
Rain / Lech
[FT]
1960 Hanau
0 - 2
Baunatal
[FT]
VfR Neumünster
1 - 0
TSB Flensburg
[FT]
Nordmark Satrup
4 - 1
Weiche Flensbur
[FT]
Rostocker FC
0 - 8
Lichtenberg
[FT]
Karbach
1 - 1
Wormatia Worms
[FT]
Fernwald
5 - 1
1905 Marburg
[FT]
Germania Halber
2 - 0
Budissa Bautzen
[FT]
Arnstadt
0 - 2
Plauen
[FT]
Auerbach
4 - 0
VfL Halle
[FT]
Bischofswerdaer
1 - 3
Magdeburg II
[FT]
SC Freital
0 - 2
Einheit Rudolst
[FT]
Deisenhofen
2 - 1
Erlbach
[FT]
Kottern
6 - 3
Schwaben Augsbu
[FT]
Brinkumer SV
1 - 3
Union Bremen
[FT]
Coburg
1 - 1
Ingolstadt II
[FT]
Preußen Reinfel
1 - 2
Inter Türkspor
[FT]
Aumund-Vegesack
5 - 3
ESC Geestemünde
[13:00]
FC 1906 Erlense - Hünfelder SV
[FT]
Viktoria Griesh
0 - 4
FC Gießen
[FT]
ASV Neumarkt
2 - 1
Cham
[FT]
Hohenwestedt
1 - 1
Lübeck II
[FT]
Bayern Hof
1 - 8
Gebenbach
[FT]
Donaustauf
0 - 1
ATSV Erlangen
[FT]
Ramlingen / Ehl
1 - 1
Schöningen
[FT]
Weidenhausen
2 - 1
Eddersheim
[FT]
Dietkirchen
2 - 1
Eintracht Stadt
[FT]
Bayern Alzenau
1 - 1
Hanau 93
[FT]
Waldgirmes
0 - 2
Türk Gücü Fried
[FT]
Gundelfingen
1 - 1
Pipinsried
[FT]
Dudenhofen
1 - 2
Kaiserslautern
[FT]
Altona 93
1 - 0
HEBC
[FT]
Oberachern
0 - 1
FC Holzhausen
[FT]
Mutschelbach
5 - 0
Offenburger FV
[FT]
VfR Mannheim
1 - 1
Nöttingen
[FT]
Bietigheim-Biss
2 - 0
Reutlingen
[FT]
Hollenbach
0 - 0
Ravensburg
[FT]
Nördlingen
1 - 1
Sonthofen
[FT]
Baumholder
2 - 1
Morlautern
[FT]
Auersmacher
0 - 4
Cosmos Koblenz
[FT]
Eintracht Celle
4 - 1
Arminia Hannove
[FT]
Arminia Ludwigs
0 - 0
Alemannia Walda
[FT]
Vahr-Blockdiek
2 - 0
Komet Arsten
[84']
Eltersdorf
3 - 1
Neudrossenfeld
[77']
Ammerthal
2 - 0
Würzburger FV
[35']
Oldenburger SV
1 - 0
Heider SV
[37']
Schonnebeck
2 - 0
Germania Rating
[37']
Bitburg
0 - 1
FV Engers 07
[22']
Uerdingen
1 - 0
Union Frintrop
[18']
Bersenbrück
0 - 0
Heeslinger SC
Ghana - Premier League
[71']
Aduana Stars
1 - 0
Karela United
[76']
Samartex
0 - 0
Great Olympics
[72']
Bechem United
1 - 1
Heart of Lions
[81']
Nations
0 - 0
Bibiani Gold St
[75']
Medeama
1 - 1
Asante Kotoko
[18:00]
Hearts of Oak - Accra Lions
Greece - Super League
[17:00]
Asteras Tripoli - OFI
[17:00]
Volos NFC - Panserraikos
[17:00]
Kifisia - PAS Giannina
[17:00]
Panaitolikos - Atromitos
Guatemala - Liga Nacional
[18:00]
Cobán Imperial - Comunicaciones
[21:00]
Mixco - Achuapa
Haiti - Ligue Haïtienne
[21:00]
Cosmopolites - Rivartibonitien
Hungary - NB I
[FT]
Paks
2 - 1
Mezőkövesd
[81']
Diósgyőr
0 - 0
Kecskemét
[17:30]
Debrecen - Újpest
Ireland - First Division
[18:30]
Longford Town - Wexford
Italy - Serie B
[FT]
Modena
1 - 0
Südtirol
[FT]
Parma
4 - 0
Lecco
[FT]
Ternana
0 - 1
Ascoli
[FT]
Brescia
0 - 0
Spezia
[FT]
Cittadella
1 - 1
FeralpiSalò
[FT]
Cosenza
4 - 1
Bari
[FT]
Palermo
1 - 2
Reggiana
[FT]
Sampdoria
1 - 1
Como
Japan - J2 League
[FT]
Vegalta Sendai
0 - 2
JEF United
[FT]
Mito Hollyhock
2 - 3
Fujieda MYFC
[FT]
Thespa Gunma
1 - 2
V-Varen Nagasak
[FT]
Ehime
2 - 1
Ventforet Kofu
Japan - J1 League
[FT]
Consadole Sappo
3 - 3
Shonan Bellmare
[FT]
Albirex Niigata
1 - 3
Tokyo
[FT]
Júbilo Iwata
2 - 0
Machida Zelvia
[FT]
Vissel Kobe
0 - 1
Kyoto Sanga
[FT]
Cerezo Osaka
2 - 2
Yokohama F. Mar
Kazakhstan - Premier League
[FT]
Tobol
1 - 1
Zhenys
[FT]
Turan Turkistan
0 - 2
Astana
[FT]
Atyrau
2 - 0
Kyzyl-Zhar
[FT]
Kaisar
1 - 0
Kairat
Kyrgyzstan - Top Liga
[14:00]
Muras United - Talant
Latvia - Virsliga
[FT]
Tukums
1 - 2
Valmiera
[37']
Riga
0 - 1
Rigas FS
Latvia - 1. Liga
[FT]
JFK Ventspils
2 - 2
AFA Olaine
Lithuania - A Lyga
[FT]
Džiugas Telšiai
2 - 0
TransINVEST Vil
Lithuania - 1 Lyga
[FT]
Tauras
2 - 1
Atmosfera
[FT]
Riteriai
3 - 0
FA Šiauliai II
Malawi - Super League
[FT]
Nyasa Big Bulle
2 - 1
Baka City
[FT]
Silver Strikers
5 - 1
MAFCO
[FT]
Creck
1 - 2
Mzuzu City Hamm
Mexico - Ascenso MX
[23:00]
Venados - CA La Paz
Mexico - Liga MX
[FT]
Puebla
1 - 2
América
[FT]
Querétaro
1 - 1
Pumas UNAM
[23:06]
Juárez - León
Moldova - Divizia Nationala
[FT]
Victoria
5 - 1
Speranța Drochi
[FT]
Floreşti
1 - 1
Univer Comrat
[FT]
Saksan
1 - 3
Spartanii Selem
[84']
Milsami
3 - 0
CSF Bălți
[17:00]
Zimbru - Dacia-Buiucani
Montenegro - First League
[36']
Mladost DG
0 - 0
Rudar
[38']
Petrovac
1 - 0
Jezero
[38']
Buducnost
1 - 1
Sutjeska
[38']
Jedinstvo
0 - 1
Arsenal Tivat
[17:00]
Mornar - Decic
Morocco - Botola Pro
[39']
Chabab Mohamméd
0 - 0
UTS Rabat
[18:00]
Hassania Agadir - FAR Rabat
[20:00]
Olympic Safi - Ittihad Tanger
Nicaragua - Primera Division
[22:00]
Walter Ferretti - Deportivo Ocota
[23:00]
Municipal Jalap - Diriangén
Nigeria - NPFL
[75']
Doma United
0 - 0
Kwara United
[80']
Bendel Insuranc
0 - 0
Heartland
North Macedonia - Second League
[14:00]
Ohrid Lihnidos - Kamenica Sasa
[14:00]
Novaci - Detonit Plachko
[14:00]
Belasica - Kozhuf Gevgelij
[14:00]
Osogovo - Karaorman Strug
[14:00]
Pobeda - Vardar Negotino
[14:00]
Bashkimi Kumano - Skopje
[14:00]
Teteks - Aresimi
[14:00]
Besa Dobërdoll - Pelister
Northern Ireland - Premiership
[9']
Glentoran
0 - 0
Crusaders
[7']
Larne
0 - 0
Coleraine
[10']
Linfield
0 - 0
Cliftonville
[9']
Glenavon
0 - 0
Carrick Rangers
[8']
Dungannon Swift
0 - 0
Ballymena Unite
[7']
Newry City
0 - 0
Loughgall
Norway - 2. Division
[FT]
Eidsvold
2 - 0
Gjøvik-Lyn
[FT]
Strømmen
2 - 3
Kjelsås
[FT]
Ullensaker / Ki
1 - 1
Grorud
[FT]
Follo
0 - 1
Skeid
[83']
Sotra
0 - 2
Jerv
Norway - 1. Division
[FT]
Sandnes Ulf
2 - 2
Levanger
[FT]
Aalesund
1 - 4
Raufoss
[FT]
Åsane
2 - 2
Stabæk
[FT]
Kongsvinger
3 - 0
Start
[FT]
Moss
1 - 2
Egersund
[FT]
Bryne
1 - 0
Sogndal
Norway - Eliteserien
[39']
Rosenborg
0 - 2
Bodø / Glimt
Peru - Primera División
[18:00]
Sport Boys - Unión Comercio
[20:00]
UTC Cajamarca - Atlético Grau
[22:30]
Cusco - Cienciano
Poland - Ekstraklasa
[FT]
Górnik Zabrze
4 - 1
ŁKS Łódź
[51']
Slask Wroclaw
0 - 2
Ruch Chorzów
[18:00]
Widzew Łódź - Rakow Czestocho
Poland - I Liga
[48']
Stal Rzeszów
1 - 0
Lechia Gdańsk
[18:00]
Tychy - Zagłębie Sosnow
Portugal - Primeira Liga
[FT]
Casa Pia
3 - 1
Chaves
[FT]
Vizela
1 - 1
Rio Ave
[17:00]
Benfica - Sporting Braga
[19:30]
Vitoria Guimara - Boavista
Romania - Liga III
[14:00]
Ştiinţa Mirosla - FC Bacău
[14:00]
CSM Bacău - Bucovina Rădăuţ
[14:00]
Rapid Brodoc - Şomuz Fălticeni
[14:00]
Crişul Sântandr - Sighetu Marmaţi
[14:00]
CSM Olimpia Sat - SCM Zalău
[14:00]
Hamangia Baia - Viitorul Şuţeşt
[14:00]
Voința Limpeziș - Dacia Unirea Br
[14:00]
Viitorul Ianca - Râmnicu Sărat
[14:00]
Sporting Lieşti - Unirea Branişte
[14:00]
Focşani - Metalul Buzău
[14:00]
Axiopolis - Voluntari II
[14:00]
Progresul Fundu - Recolta Gheorgh
[14:00]
Agricola Borcea - LPS HD Clinceni
[14:00]
Plopeni - Păuleşti
[14:00]
Tricolorul Brea - Pucioasa
[14:00]
Blejoi - Dunărea 2020 Gi
[14:00]
Viitorul Curiţa - Târgu Secuiesc
[14:00]
Ciucaş Tărlunge - Odorheiu Secuie
[14:00]
Olimpic Zărneşt - Muscelul Câmpul
[14:00]
Oltul Curtişoar - Sporting Roşior
[14:00]
Petrolul Potcoa - Flacăra Horezu
[14:00]
Voinţa Lupac - Turceni
[14:00]
Filiaşi - Ghiroda şi Giar
[14:00]
Gloria Lunca Te - Șoimii Lipova
[14:00]
Socodor - Progresul Pecic
[14:00]
Peciu Nou - Phoenix Buziaș
[14:00]
SSU Poli Timişo - Bihor Oradea
[14:00]
Industria Galda - Unirea Alba Iul
[14:00]
Unirea Ungheni - Universitatea A
[14:00]
ACS Mediaş 2022 - Gloria Bistriţa
Romania - Liga II
[FT]
Dumbrăviţa
0 - 2
Metaloglobus
[FT]
Unirea Dej
1 - 0
Argeș
[FT]
CSM Reşiţa
3 - 2
Ceahlăul Piatra
[FT]
CSA Steaua Bucu
2 - 0
Slatina
[FT]
Viitorul P. Târ
1 - 2
Tunari
[FT]
Csikszereda
0 - 1
Unirea Slobozia
Romania - Liga I
[FT]
U Craiova 1948
3 - 2
Universitatea C
[17:30]
FCSB - FCV Farul Const
Scotland - Premiership
[FT]
Kilmarnock
0 - 0
Hearts
[FT]
Aberdeen
1 - 0
Motherwell
[FT]
Livingston
2 - 0
Ross County
[FT]
St. Johnstone
1 - 3
Hibernian
Scotland - League Two
[FT]
Clyde
1 - 0
East Fife
[FT]
Dumbarton
2 - 2
Elgin City
[FT]
Forfar Athletic
2 - 0
Stranraer
[FT]
Stenhousemuir
1 - 1
Bonnyrigg Rose
[FT]
Spartans
2 - 2
Peterhead
Scotland - League One
[FT]
Alloa Athletic
0 - 1
Hamilton Academ
[FT]
Annan Athletic
3 - 3
Falkirk
[FT]
Edinburgh City
1 - 3
Stirling Albion
[FT]
Kelty Hearts
0 - 2
Montrose
[FT]
Queen of the So
2 - 0
Cove Rangers
Scotland - Championship
[FT]
Arbroath
0 - 5
Queen's Park
[FT]
Dunfermline Ath
1 - 1
Inverness CT
[FT]
Greenock Morton
0 - 0
Raith Rovers
[FT]
Partick Thistle
0 - 0
Ayr United
Serbia - Prva Liga
[FT]
Radnički Sr. Mi
1 - 0
Mačva Šabac
[FT]
Grafičar
2 - 1
Smederevo 1924
[FT]
Tekstilac Odžac
1 - 2
OFK Beograd
[FT]
Jedinstvo Ub
1 - 2
Inđija
Serbia - Super Liga
[FT]
Radnik Surdulic
1 - 4
Novi Pazar
[36']
Javor
1 - 1
IMT Novi Beogra
[18:00]
Železničar Panč - Radnički Niš
Slovakia - Super Liga
[FT]
Zilina
2 - 0
Spartak Trnava
[39']
Ružomberok
2 - 1
Podbrezová
[39']
Skalica
0 - 2
Trenčín
[40']
FC Košice
0 - 1
Zlaté Moravce
Slovenia - 1. SNL
[48']
Bravo
1 - 1
Radomlje
[18:15]
Domzale - Maribor
Slovenia - 2. SNL
[83']
Fužinar
0 - 1
Triglav
[81']
Dravinja
0 - 4
Brinje Grosuplj
[35']
Krka
2 - 1
Tolmin
[40']
Nafta
0 - 0
Rudar
South Africa - PSL
[FT]
AmaZulu
2 - 1
Chippa United
[49']
Kaizer Chiefs
1 - 0
SuperSport Unit
[18:00]
Stellenbosch - Polokwane City
South Korea - K League Classic
[FT]
Daejeon Hana Ci
3 - 1
Seoul
[FT]
Gwangju
1 - 2
Suwon
[FT]
Gimcheon Sangmu
1 - 0
Gangwon
South Korea - National League
[FT]
Pocheon
0 - 0
Gimhae City
[FT]
Busan Transport
0 - 0
Daejeon Korail
[FT]
Daegu II
2 - 4
Paju Citizen
[FT]
Mokpo City
1 - 1
Gangneung City
Spain - Segunda B
[FT]
Osasuna II
2 - 1
Real Unión
[FT]
Ponferradina
1 - 3
Barcelona II
[FT]
Unionistas de S
4 - 0
Sabadell
[FT]
Celta de Vigo I
4 - 0
SD Logroñés
[37']
Lugo
0 - 0
Rayo Majadahond
[39']
Fuenlabrada
0 - 0
Teruel
[40']
San Fernando CD
0 - 1
Real Madrid II
[18:00]
Cornellà - Sestao River
Spain - Segunda División
[FT]
Leganes
1 - 1
Real Zaragoza
[FT]
Burgos
2 - 2
Amorebieta
[8']
Elche
0 - 1
Espanyol
Spain - Tercera Division
[FT]
San Ignacio
2 - 0
Vitoria
[FT]
Levante II
2 - 0
Castellón II
[FT]
Xerez
1 - 1
Ayamonte
[FT]
Atlético Melill
2 - 4
Torre del Mar
[FT]
Calahorra II
6 - 0
Tedeón
[FT]
Sevilla III
0 - 0
Pozoblanco
[FT]
Teror
0 - 0
San Bartolomé
[FT]
Tamaraceite
1 - 3
Ibarra
[FT]
Buzanada
0 - 1
Lanzarote
[FT]
River Ebro
0 - 2
Peña Balsamaiso
[FT]
Polvorín
1 - 1
Celta de Vigo I
[FT]
Girona II
1 - 1
Olot
[14:00]
Beti Kozkor - Lerinés
[FT]
Burladés
1 - 2
Bidezarra
[14:15]
Mercadal - Llosetense
[FT]
Binissalem
2 - 1
Sóller
[FT]
Belchite 97
1 - 1
CDJ Tamarite
[FT]
Touring
1 - 1
Pasaia KE
[14:30]
Beti Onak - Cantolagua
[FT]
Montecasillas
1 - 7
Lorca Deportiva
[FT]
La Calzada
1 - 2
Arnedo
[15:00]
Poblense - Portmany
[79']
Constància
1 - 0
Alaior
[82']
Escobedo
0 - 1
Tropezón
[82']
Colindres
0 - 1
Atlético Alberi
[83']
Anaitasuna
0 - 1
Deusto
[83']
Aurrerá Ondarro
1 - 3
Deportivo Alavé
[77']
Basconia
3 - 0
Añorga
[83']
Tona
0 - 0
Prat
[78']
Vilafranca
0 - 2
L'Hospitalet
[80']
Pobla Mafumet
0 - 0
San Cristóbal
[83']
L'Escala
3 - 0
Mollerussa
[76']
Torrellano
0 - 1
Jove Español
[83']
Cristo Atlético
3 - 0
Burgos Promesas
[77']
Cultural Leones
3 - 0
Palencia CF
[83']
Real Ávila
2 - 1
Ponferradina II
[83']
Bembibre
2 - 0
UD Santa Marta
[85']
Becerril Campos
1 - 2
Mirandés II
[15:00]
Avance Ezcabart - Cirbonero
[83']
Villacañas
0 - 0
Calvo Sotelo
[82']
Cieza
0 - 0
Algar
[76']
Racing Murcia
2 - 3
Unión Molinense
[79']
Oyonesa
2 - 1
Haro Deportivo
[78']
Comillas
0 - 1
Varea
[84']
Berceo
5 - 2
Racing Rioja
[63']
Santa Úrsula
0 - 0
Las Palmas II
[15:30]
Collerense - Manacor
[15:30]
Arenal - Santanyí
[50']
Caspe
2 - 1
Almudévar
[50']
Fraga
1 - 1
Ebro
[42']
Luarca
0 - 0
Urraca
[51']
Peralada
0 - 0
Badalona II
[53']
Utiel
1 - 0
Acero
[52']
Atzeneta
1 - 0
CF Gandía
[52']
Villaralbo
0 - 0
Colegios Dioces
[15:30]
Peña Sport - Huarte
[48']
Ceuta II
0 - 0
Coria CF
[52']
Deportiva Miner
1 - 0
CAP Ciudad de M
[36']
Bergantiños
0 - 0
UD Ourense
[16:00]
Betanzos - Atlético Arteix
[37']
Barbadás
1 - 0
Arzúa
[38']
Épila
0 - 0
Atlético Monzón
[38']
Avilés Stadium
1 - 0
Lenense
[37']
Ceares
2 - 0
Real Titánico
[39']
L'Entregu
0 - 0
Condal
[37']
Laredo
1 - 0
Solares
[16:00]
Atlético Minero - Velarde
[39']
Urduliz
1 - 0
Padura
[39']
Burriana
0 - 0
Soneja
[34']
Salamanca UDS
0 - 0
Atlético Astorg
[37']
Cabecense
0 - 0
La Palma
[37']
Albacete II
0 - 0
Socuéllamos
[37']
Marchamalo
0 - 0
Atlético Tomell
[16:00]
Huracán Balazot - Torrijos
[37']
Toledo
2 - 0
Quintana
[39']
Pozuelo Alarcón
1 - 1
Galapagar
[36']
Tres Cantos
0 - 0
Las Rozas
[38']
Real Jaén
0 - 0
Polideportivo A
[35']
Herbania
1 - 0
Tenerife II
[35']
Casalarreina
0 - 0
Vianés
[16:15]
Silva - Viveiro
[20']
Revilla
0 - 0
Castro
[16:30]
Inter Manacor - Alcúdia
[5']
Felanitx
0 - 0
Platges Calvià
[8']
Fuente Cantos
0 - 0
CD Coria
[8']
Caudal
0 - 0
Sporting Gijón
[6']
Beasain
0 - 0
Lagun Onak
[8']
Portugalete
0 - 0
Durango
[8']
Subiza
0 - 0
Txantrea
[7']
Pamplona
0 - 0
Lagunak
[8']
Cartaya
0 - 0
Xerez Deportivo
[6']
San Clemente
0 - 1
La Solana
[3']
Cazalegas
0 - 0
Azuqueca
[16:30]
Unión Sur Yaiza - Atlético Victor
[16:30]
Alcantarilla - Plus Ultra
[6']
Atlético Espele
0 - 0
Gerena
[16:45]
Almazán - Atlético Tordes
[17:00]
Paiosaco - Pontevedra II
[17:00]
Sarriana - Somozas
[17:00]
Estradense - Rápido Bouzas
[17:00]
Llanes - Tuilla
[17:00]
Llanera - Gijón Industria
[17:00]
Torina - Guarnizo
[17:00]
Reddis - Rapitenca
[17:00]
Conquense - Tarancón
[17:00]
Canillas - Trival Valderas
[17:00]
Huétor Tájar - Maracena
[17:00]
Huétor Vega - El Ejido
[17:30]
Villarrubia - Robledo
[18:00]
Bezana - Naval
[18:00]
Conil - Bollullos
[18:00]
Arenas Armilla - Rincón
Sweden - Division 1
[FT]
Onsala
2 - 2
Falkenberg
[FT]
Torns
2 - 1
Tvååker
[FT]
FBK Karlstad
0 - 3
Karlberg
[FT]
Hammarby Talang
3 - 0
Friska Viljor
[FT]
Vasalund
0 - 1
IF Karlstad
[FT]
Ariana
1 - 1
Oskarshamns AIK
[FT]
Olympic
0 - 3
Norrby
[FT]
Jönköpings Södr
1 - 3
Rosengård
[80']
Nordic United
3 - 0
Stocksund
Sweden - Superettan
[FT]
Landskrona
1 - 0
Utsikten
[FT]
Gefle
2 - 2
Sandviken
[FT]
GIF Sundsvall
1 - 1
Varberg
[81']
Örgryte
2 - 1
Öster
Switzerland - Schweizer Pokal
[18:30]
Sion - Lugano
Switzerland - Challenge League
[38']
Stade Nyonnais
0 - 0
Thun
[38']
Vaduz
1 - 0
Baden
[38']
Wil
0 - 0
Schaffhausen
Tanzania - Ligi kuu Bara
[76']
Young Africans
1 - 0
Coastal Union
Thailand - Thai Premier League
[FT]
Buriram United
3 - 1
Muangthong Unit
[FT]
Chonburi
0 - 1
Nakhon Pathom U
[FT]
Sukhothai
1 - 3
Uthai Thani
[FT]
BG Pathum Unite
1 - 3
Port
Tunisia - Ligue 1
[FT]
Stade Tunisien
0 - 0
Monastir
[FT]
Ben Guerdane
1 - 0
EGS Gafsa
[FT]
Métlaoui
2 - 2
Bizertin
Turkey - Süper Lig
[FT]
Kasımpaşa
1 - 0
Samsunspor
[FT]
Sivasspor
1 - 0
Konyaspor
[38']
Hatayspor
0 - 1
Istanbul Basaks
[37']
Fenerbahce
1 - 0
Besiktas
Ukraine - Persha Liga
[FT]
Bukovyna
0 - 1
Dinaz Vyshhorod
[FT]
SK Poltava
0 - 1
Karpaty Lviv
[FT]
Podillya Khmeln
2 - 1
Chernihiv
[FT]
Livyi Bereh
1 - 2
Nyva Buzova
[FT]
Inhulets'
4 - 0
Prykarpattia
Ukraine - Premier League
[FT]
Minai
2 - 0
Chornomorets
[FT]
Dnipro-1
1 - 2
Dinamo Kiev
[FT]
LNZ Cherkasy
0 - 3
Shakhtar Donets
[81']
Rukh Vynnyky
3 - 1
Veres Rivne
United Arab Emirates - Arabian Gulf League
[FT]
Ajman
2 - 2
Khorfakkan
[FT]
Sharjah
2 - 2
Al Bataeh
[16:45]
Al Ain - Shabab Al Ahli
USA - USL Championship
[20:00]
Charleston Batt - Las Vegas Light
[23:00]
Miami - San Antonio
[23:00]
Indy Eleven - North Carolina
[23:00]
Pittsburgh Rive - Detroit City
[23:30]
Louisville City - Hartford Athlet
[23:30]
Tampa Bay Rowdi - New Mexico Unit
[23:30]
Birmingham Legi - Memphis 901
USA - MLS
[17:45]
Austin - LA Galaxy
[23:30]
Cincinnati - Colorado Rapids
[23:30]
Columbus Crew - Montréal
[23:30]
D.C. United - Seattle Sounder
[23:30]
New England - Inter Miami
[23:30]
New York RB - Vancouver White
[23:30]
New York City - Charlotte
[23:30]
Orlando City - Toronto
[23:30]
Philadelphia Un - Real Salt Lake
Venezuela - Primera División
[20:00]
Deportivo La Gu - UCV
Zambia - Super League
[FT]
NAPSA Stars
1 - 0
Green Eagles
[FT]
Red Arrows
1 - 0
Kansanshi Dynam
[FT]
Forest Rangers
0 - 0
Konkola Blades
[FT]
Nkana
0 - 0
ZESCO United
[13:00]
Maestro United - Power Dynamos
[Ert.]
Green Eagles - Zanaco
[Ert.]
Prison Leopards - NAPSA Stars
[Ert.]
Kabwe Warriors - Red Arrows
[Ert.]
Nkwazi - Mufulira Wander
[Ert.]
Kansanshi Dynam - Mutondo Stars
[Ert.]
Konkola Blades - Trident
[Ert.]
Green Buffaloes - Nkana
[Ert.]
Power Dynamos - Forest Rangers
Zimbabwe - Premier Soccer League
[FT]
Kariba
0 - 0
Bikita Minerals
[FT]
Yadah
2 - 1
Chicken Inn
[FT]
Simba Bhora
1 - 1
TelOne
Ana Səhifə
BIRGECE.AZ